KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9434124
nr 943 4124
Etsning
efter Carl Larsson, 'Lisbeth', ej signerad, motivet: 12 x 16 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:27:24
15/2 10:43:35
16 feb
Etsning
nr 943 4124
Etsning
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 16 februari 2015 |
| 15/2 10:43:35 | 1 | Vinnande bud |
16 feb